IMG 3554 2  IMG 6019 filtered  Obraz 185  Obraz 133

        

Firmy współpracujące

  logo dspc

 

  • Danskesvineproducenter.dk jest organizacją związkową zrzeszającą rolników, którzy produkują żywiec wieprzowy w Danii. Pracując na rzecz producentów trzody chlewnej związek pomaga w rozwiązywaniu problemów technicznych, związanych z działalnością na wolnym rynku oraz wpływa na kształtowanie przepisów prawnych w Danii.
   

 

log nvv

 

 

  • Nvv.nl jest holenderskim związkiem reprezentującym interesy producentów trzody chlewnej zarówno w kontaktach z UE oraz na poziomie lokalnym. Odgrywa szczególną rolę zwłaszcza w sprawach rynkowych, a także związanych z ochroną środowiska i dobrostanem zwierząt.

logo vezg

 

  • VEZG.de to niemiecki związek producentów trzody chlewnej i bydła, który oprócz rutynowych zadań zajmuje się  negocjacjami cen tuczników z zakładami przetwórczymi oraz analizą rynku prosiąt i macior w Niemczech.

 

Bpex

 

 
  • BEPX.org.uk reprezentuje podatników produkujących żywiec wieprzowy w Anglii. Organizacja ta skupia się na zwiększaniu konkurencyjności, efektywności, oraz rentowności swoich członków zwiększając popyt na angielską wieprzowinę w Wielkiej Brytanii i na świecie.

 

 LOGO PROKURENT REGULAR

 

 

  • Prokurent.com - kancelaria prawnicza powstała w 1989 roku w Warszawie. Od początku działalności świadczymy profesjonalną pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców, producentów, rolników, hodowców, ale także osób fizycznych i organizacji pozarządowych. Zespół kancelarii tworzą prawnicy, którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu mogą zapewnić kompleksowe doradztwo prawne związane z działalnością gospodarczą polskich i zagranicznych firm, uwzględniając ich sytuację rynkową i dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. Naszą wizytówką jest indywidualne podejście do Klientów i powierzonych nam spraw. Jesteśmy nie tylko prawnikami, ale także profesjonalnymi doradcami, którzy znają i rozumieją biznes Klienta. Jako jedna z niewielu kancelarii, oferujemy kompleksowe doradztwo podmiotom działającym w branży rolno-spożywczej za, którą odpowiedzialny jest partner, radca prawny Piotr Włodawiec. Budujemy długotrwałe relacje oparte na doświadczeniu, szacunku i transparentności działań. Dzięki takiemu podejściu, dziś - po 26 latach istnienia kancelarii - możemy być dumni z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci.
   
LOGO
  • Giełda Dograne to polski startup, który od maja tego roku udostępnia bezpłatny i całkowicie otwarty dla branży rolnej automatyczny mechanizm giełdowy - dograne.pl
  • Jest to innowacyjny system automatycznie kojarzący producentów, dostawców i odbiorców produktów rolnych. System samodzielnie wyszukuje i powiadamia strony dopasowanych ofert o możliwości nawiązania współpracy oraz umożliwia zdalne dogranie warunków dostawy na konkretne ilości produktu. Giełda Dograne umożliwia efektywne znajdowanie kontrahentów na dostawy konkretnych surowców z wyprzedzeniem czasowym, na wiele tygodni zanim produkty trafią na rynek.
  • W systemie regularnie składane są oferty zakładów przetwórczych, producentów i hodowców trzody chlewnej na żywiec wieprzowy, jak również na inne produkty rolne.